GRAFFITI

Ο ΣΟΦΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΘΗΤΗΣ Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ) ΥΛΟΠΟΙΗΣΕ ΤΗΝ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΤΗΣ ΚΑΛΙΦΑΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗΣ (ΜΑΘΗΤΡΙΑ Β'  ΛΥΚΕΙΟΥ) ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ PROJECT:

Αβραμίδου Δήμητρα, Αδαμόπουλος Μάριος, Αθανασάκης Ευστράτιος Πανορμίτης, Αμφιλόχιος Λεωνίδας Νεκτάριος, Αρχοντούλη Μαρία Μιχαηλία, Βάρσος Νικόλαος, Βιόλατζη Γεωργία Κυριακή ,Βιορέ Μαρία, Γκιούσι Σταύρο, Δαρόγλου Παναγιώτα Αναστασία ,Δήμου Ιωάννης, Ζάχος Βασίλειος, Κάγια Ελένη, Καλιφατίδου Κυριακή, Κασάϊ Αικατερίνη, Κατσιγιάννης Ορφέας, Μούκα Ηλιάννα, Ξυνού Μιχαηλία, Πετρόπουλος Νικόλαος ,Στρίγκου Αικατερίνη Μαρία, Τσοχαλής Γρηγόριος, Χασούρα Ιώ

ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ Η ΤΣΑΒΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ (ΜΑΘΗΤΡΙΑ Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ) ΚΑΙ Η ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΘΗΤΡΙΑ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ). ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΗΣ ΠΟΡΤΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ Η ΣΤΡΙΓΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΜΑΘΗΤΡΙΑ Β' ΛΥΚΕΙΟΥ).

ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΞΙΖΟΥΝ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΕΣ ΤΗΝ κ. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΙΡΗ (ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΤΟΥ PROJECT) ΚΑΙ ΤΗΝ κ. ΤΣΑΚΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ).

•Τελευταία Ενημέρωση στις ••Τετάρτη•, 04 •Μάιος• 2016 20:24••