ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟΥ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ

ΘΕΜΑ: ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟΥ

Τη Δευτέρα, 14 Νοεμβρίου 2016 και ώρα 12:00, συγκροτήθηκε η επιτροπή,

1. Ζεϊμπέκης Κωνσταντίνος, Διευθυντής, ως Πρόεδρος

2. Καλαϊτζάκης Σ., Μουρελάτος Π. και Τουλάτου Μ., ως μέλη της Επιτροπής Εκδρομών του Σχολείου

3. Λαδά Ασπασία, ως εκπρόσωπος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

4. Μέλη του δεκαπενταμελούς συμβουλίου των μαθητών,

με σκοπό την επιλογή πρακτορείου που θα αναλάβει τη διδακτική επίσκεψη 166 μαθητών και μαθητριών του 2ου ΓΕ.Λ. Νίκαιας στο Προολυμπιακό Αθλητικό Πάρκο Πάρνηθας στις 24/11/2016, ημέρα Πέμπτη.

Οι ανωτέρω, αφού ενημερώθηκαν για τις ισχύουσες εγκυκλίους που αφορούν στη διαδικασία επιλογής πρακτορείου, πέρασαν στην αποσφράγιση και μελέτη των τριών προσφορών και αφού έλαβαν υπ' όψιν τους την ασφάλεια, το συμφέρον των μαθητών του Σχολείου, την οργάνωση της εκδρομής, την πληρότητα του φακέλου προσφοράς και την αξιοπιστία των πρακτορείων,

αποφάσισαν ομόφωνα

να αναθέσουν τη μεταφορά των μαθητών του 2ου Γενικού Λυκείου Νίκαιας, στο πρακτορείο DNA Tours, διότι η προσφορά του συγκεκριμένου πρακτορείου είναι η οικονομικότερη και ασφαλέστερη ανάμεσα στις υπόλοιπες (Πρ. Σ. 44η /10-11-2016).

Δίνεται προθεσμία για κατάθεση ενστάσεων μέχρι την Πέμπτη, 17/11/2016 και ώρα 09:30, οι οποίες υποβάλλονται στη Διεύθυνση του σχολείου.

Ευχαριστούμε όλους τους συμμετέχοντες κι επιφυλασσόμαστε για μελλοντικές συνεργασίες.