Εκπαιδευτική επίσκεψη στο Δήμο Αχαρνών

Τήν Παρασκευή 1/2/2013 ανοίχτηκε με τις προβεπόμενες διαδικασίες η μοναδική προσφορά τουριστικού πρακτορείου για την εκπαιδευτική επίσκεψη στο Δήμο Αχαρνών των μαθητών του Α2. Το πρακτορείο Nikaia Travel με αντίτιμο 115 ευρώ, θα διαθέσει το υπ' αριθμό ΖΧΝ 2025 λεωφορείο για τη μετακίνηση των μαθητών και μαθητριών μας στην αρχαιολογική υπηρεσία του Δ. Αχαρνών ώστε να παρακολουθήσουν τεχνικές και παράσταση Θεάτρου Σκιών. Οι συνοδοί εκπαιδευτικοί Καπετανάκης Γ. και Κουστουμπάρδη Λ. θα έχουν την ευθύνη τήρησης των υποχρεώσεων του πρακτορείου και για την επιβίβαση (08:00) των μαθητών /ριών και την επιστροφή τους (14:00) από και προς το χώρο του σχολείου μας (Κασταμονής και Π. Ράλλη)

•Τελευταία Ενημέρωση στις ••Κυριακή•, 10 •Μάρτιος• 2013 20:25••